Logo banka

Logo

Základem vytvoření loga, se kterým bude zákazník maximálně spokojený, je získání co nepřesnější představy o tom, co vlastně chce. Klient musí popsat, jaké barvy mají být použité, co by mělo logo vyjadřovat, jaký by měl být jeho tvar. Logo je v ideálním případě jednoduchý a velmi výstižný symbol, který na první pohled řekne maximum. Další námět na diskuzi s klintem je volba logotypu, výběr barevné škály a vzájemná kombinace barev. Pomůže i definování stylu, ve kterém by logo mělo být vytvořeno (abstraktní, technické, seriózní či veselé).

Logo Max Power    

Pro tvorbu loga je možné zvolit specializovanou firmu, která firemní logo navrhne a graficky zpracuje. Standardně se cena pohybuje v řádech tisíců až desítek tisíc korun. Možná je i levnější varianta. Logo si vymyslíte a načrtnete sami. Pak už stačí jen najít někoho, kdo váš návrh překreslí do digitální podoby a vygeneruje všechny potřebné výstupní grafické soubory. Tato varianta bude určitě levnější, ale existuje riziko, že logo zvolíte nevhodně. Při tvorbě loga totiž hrají nezanedbatelnou úlohu i zkušenosti grafické firmy.

Pokud logo na první pohled neupoutá pozornost, neplní svou nejdůležitější funkci - odlišit se od ostatních a přinést určité poselství o firmě. Musí být použitelné jak pro firemní korespondenci, weby, mobilní aplikace, tak i pro rozměrově nadprůměrné reklamní plochy. Standardně se spolu s logem vytváří i tzv. logomanuál.  Tento dokument detailně popisuje závazné tvary a rozměry loga, jeho barevné provedení, inverzní či jednobarevnou variantu, ochranný prostor loga vzhledem k okolnímu textu a případně další zásady pro použití. Logomanuál uvádí i konkrétní příklady aplikace loga, tedy zásady použití loga na tiskovinách, propagačních předmětech, webu, polepech automobilů, atd.

Logo Vikat 1

Logo Vikat 2

Nezávazná poptávka

captcha

Reference

Zobrazit více… CHCI LOGO

Nabízíme

  • Vytvoření nového loga
  • Redesign loga
  • Vytvoření firemní identity
  • Grafické služby
  • Redesign www stránek
  • Redesign e-shopů

Rychlý kontakt

  • (+420) 602 120 977
  • tvorba.loga@pixolo.cz